Львів’янин просить не вмикати запис дзвонів в храмі на Трильовського перед ранковою Літургією

Опубліковано:

На “Гарячій лінії міста Львова” опублікували звернення щодо сихівського храму, який щонеділі гучно вмикає запис дзвіниці о 6:30, чим порушує закон та приносить дискомфорт в життя сихівчан. Звернення до Сихівської РА залишив Артем Коваленко, це уже другий запит чоловіка, вперше львів’янин звертався щодо церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці на вул. Чукаріна.

Автор звернення зазначає, що церква зіслання святого Духа УГКЦ, що на вул. Трильовського, у вихідні та святкові дні гучно вмикає аудіозапис дзвінниці о 6:30, який лунає 20 хвилин. У своєму зверненні чоловік посилається на Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, який забороняє гучний спів і галас, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів із 22:00 до 8:00.

“Я нічого проти храму не маю, але чи можна не включати перед першою службою о 6:30 ранку (перед другою і третьою теж вмикають на 20 хв) ці гучні дзвони або принаймі скрутити, щоб не заважало населенню? Навколо храму знаходиться багато багатоповерхівок в яких живуть маленькі діти! Сподіваюсь на відповідне реагування Сихівської адміністрації!”, – зазначив в зверненні Артем Коваленко.

Під дописом чоловіка уже понад 730 коментарів, більшість з яких є обуренням щодо запиту, адже церковні дзвони сповіщають про Службу Божу та не можуть комусь заважати, проте частина сихівчан також висловлюють думку про те, що є закон і його необхідно дотримуватись.

“Як повідомили в Сихівській районній адміністрації, пароху церкви Зіслання Святого Духу доведено до відома інформацію, щодо звернення мешканця з приводу порушення тиші. Дякуємо за Ваше звернення”, – зазначили на “Гарячій лінії міста Львова”.

До слова, кілька днів тому Артем Коваленко на “Гарячій лінії” залишив аналогічне звернення щодо церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, яка щонеділі гучно транслює з зовнішніх динаміків богослужіння, чим заваджає вранці мешканцям вулиць Чукаріна та Хоткевича. На це звернення в адміністрації уже дали офіційну відповідь, що попрохали настоятеля церкви зменшити звук динаміків, аби це не заважало людям у навколишніх будинках, але водночас дозволяло транслювати богослужіння на вулиці. В храмі розповіли, що відтепер правитимуть Літургії тихіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 400 сихівських будівель відтепер самостійно регулюють тепло.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ