Львів’яни створили петицію щодо запуску громадського транспорту до дитячої лікарні “Охмадит”

Опубліковано:

Мешканці Львова ініціювали петицію з проханням про запуск маршруту громадського транспорту, який буде обслуговувати лікарня “Охматдит” на вулиці Лисенка, 31, щоб забезпечити зручний доступ до медичних послуг для всіх, особливо для тих, хто не має власного транспорту.

На сьогоднішній день батьки дітей, яким необхідна медична допомога, стикаються зі значними труднощами через відсутність громадського транспорту по вулиці, що веде до лікарні “Охматдит”. Це створює серйозні проблеми для сімей, особливо тих, у кого немає власного транспорту.

Запуск нового маршруту дозволить батькам з легкістю дістатися до лікарні з дітьми, забезпечуючи швидкий та зручний доступ до медичних послуг. Окрім цього, маршрут буде зручним для туристів, які відвідують гору “Високий замок” чи парк, а також для працівників і студентів місцевих закладів освіти.

З 1 липня 2016 року існував експериментальний маршрут з вул. Під Дубом на Високий Замок із заїздом до лікарні. У 2022 році планували новий маршрут, що сполучає вулиці Кордуби, Старознесенську, Кривоноса, Довбуша та лікарню “Охматдит”.

Попри складнощі через війну, цей маршрут є соціально необхідним. До лікарні «Охматдит» надходить багато дітей з прифронтових зон та внутрішньо переміщених осіб, яким важко добиратися до закладу.

Ініціатори закликають місцеву владу знайти кошти в бюджеті міста для реалізації цього критично важливого маршруту, що сприятиме забезпеченню доступної медичної допомоги для маленьких пацієнтів та їхніх батьків.

Підтримати петицію можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На аукціоні продали водонапірну вежу часів Польщі

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ