Львів’яни просять запустити комунальний транспорт з Суботівської до Дністерської

Опубліковано:
Вікіпедія

Львів’янка зареєструвала петицію “Впорядкування руху транспорту за маршрутом Суботівська – Зелена – Дністерська”, аби закликати представників міста запустити новий маршрут комунального транспорту. Адже, за словами жінки, приватний маршрут №43 курсує надто рідко.

Маршрутка №43 курсує з вул. Суботівська, що в мікрорайоні Левандівка, через вул. Городоцька та Зелена до 8-ї міської клінічної лікарні на вул. Навроцького. Це маршрут є приватної компанії “Фіакр-Львів”, станом на 14:30 сьогодні, 7 липня, містом курсує лише 4 автобуси.

“В цьому напрямку їде велика кількість людей і на роботу, і на навчання, і в лікарню з дітьми. Часто на 43 маршруті всього по 1 чи 2 автобуси, що є вкрай мало на таку відстань. Доводиться годину чекати автобуса, або їхати з пересадками, що в умовах зменшення зарплат і збільшення цін на проїзд, суттєво впливає на сімейний бюджет,” – наголошує авторка петиції.

Петиція зареєстрована сьогодні, 7 липня. Наразі “за” ще ніхто не проголосував, проте для збору необхідних 500-та голосів є ще 60 днів. Переходьте за посиланням та голосуйте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеш розпочати свій соціальний бізнес? Приходь на тренінг у Young Dovzhenko

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ