Львів’яни просять посмертно присвоїти звання Героя України Михайлу Митнику

Опубліковано:

Львів’янка зареєструвала електронну петицію з проханням присвоїти почесне звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю ЗСУ, який загинув на Луганщині в жовтні цього року. Підписати е-звернення можна за посиланням.

Михайло Митник народився в селі Долобів та проживав з дружиною та сином на Сихові. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Михайло пішов захищати країну в складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 1-го батальону, 1-шої роти, де раніше проходив військову службу.

Спочатку Михайло служив старшим навідником (гранатометником), а згодом – кулеметником. Чоловік воював у гарячих точках: Харківської, Донецької і Луганської областей.Під час служби постійно вдосконалював свої знання та навички, був прикладом для інших солдатів, за що його дуже любили і поважали.

“Михайло – це надзвичайно добра, усміхнена, смілива, сильна і безстрашна людина. Найкращий чоловік і тато, хороший друг і побратим. У нього були великі плани на майбутнє, які він не встиг втілити в життя. 26.10.2022р. у Луганській обл., Сватівського р-н, с. Невське віддав власне життя за боротьбу України проти Росії. Його постійна фраза: “Хто як не я”, – додала авторка петиції до президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завтра на Марсовому полі поховають сихівчанина Ростислава Сіренко.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ