Львів’яни можуть зробити рентген-обстеження вдома

Опубліковано:
ЛМР

В лікарнях Першого медичного об’єднання Львова працює виїзна послуга – рентген-обстеження. За інформацією Львівської міської ради, медики можуть зробити безпечний рентген за межами медзакладу – вдома чи в іншому зручному для пацієнта приміщенні.

Проведення обстеження вдома є можливим завдяки портативному цифровому рентген-апарату, який є безпечним і має найнижчу дозу опромінення. Апарат має розміри звичайного фотоапарата, тому його легко переносити, а зроблені знімки можна одразу відправити лікарю для консультації.

“Портативний рентген-апарат – це, перш за все, можливість зробити обстеження за межами медичної установи. Це швидко, якісно, безпечно, і вам не потрібно приїздити у лікувальний заклад. Особливість цього апарату в тому, що він компактний і водночас дає хороші цифрові зображення”, – розповів Тарас Панчак, завідувач рентгенологічного відділення лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня).

Послуга доступна для тих, у кого є клінічні покази для такого обстеження, скерування від сімейного лікаря та немає протипоказань до застосування променевого обстеження. Контактні телефони для замовлення послуги: +38 (067) 118 09 19; +38 (098) 983 15 91.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові облаштують нові модульні будиночки.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ