Львів’ян закликають перераховувати свій одноденний заробіток на протези для військових

Опубліковано:
АрміяInform

“Протези для незламних” – благодійний проєкт, мета якого зібрати кошти для протезування військових та цивільних, які втратили кінцівки на війні. За зібрані з ініціативи кошти встановлюватимуть протези у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова.

Кампанія триватиме до 19 жовтня в межах благодійного проєкту “Протези для незламних”, який втілюють спільно із благодійною платформою dobro.ua. Загалом на надсучасні біонічні протези щонайменше для 50 українців потрібно близько 100 млн грн.

“Минулого року ми оголосили 19 жовтня Днем для Вікторії. Тоді всією країною збирали 50 мільйонів гривень на найдорожчий у світі укол, який лікує СМА. Вікторія отримала укол і одужує, а цей день набув нового сенсу. 19 жовтня — День для НЕЗЛАМНИХ. Ми збираємо кошти для українців, які постраждали від війни та потребують протезування”, – розповідає міський голова Львова Андрій Садовий. 

Зараз потрібно зібрати 100 млн грн. За ці кошти центр НЕЗЛАМНІ придбає біонічні протези для українців, які постраждали від війни. Це військові та цивільні. Програма протезування уже запрацювала. На сьогодні такі протези очікують кілька українських захисників, серед них – 41-річний Олександр, який руку  втратив у бою біля Чорнобиля. 

Загалом на протези чекають п’ять сотень українців. 

Як долучитися? 

До 19 жовтня перерахуйте вашу одноденну зарплату на сайті благодійної платформи за посиланням та розкажіть про ініціативу у своїх соціальних мережах.

Від компанії зробити безготівковий внесок можна за реквізитами: 

МБФ “Українська Біржа Благодійності”
ЕДРПОУ 38005762
р/р: UA583057490000002600630669802
МФО 305749  м. Київ
Центральне відділення
ПАТ “Банк Кредит Дніпро”
Безповоротна благодійна допомога на проєкт “Протези для незламних”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні Львів прощатиметься з Андрієм Балаєм.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ