Львів’ян просять не паркувати свої авто біля сміттєвих контейнерів

Опубліковано:

У Львові водіїв наполегливо просять не паркувати свої авто біля контейнерних майданчиків. Адже через це сміттєвози не можуть під’їхати та забрати відходи.

У міському управлінні з питань поводження з відходами наголошують: паркування біля сміттєвих контейнерів заборонено Правилами дорожнього руху. Відтак на недобросовісних водіїв чекає штраф. Крім того, транспортний засіб можуть евакуювати на арешт-майданчик.

“Кожного дня ми продукуємо побутові відходи і хочемо, щоб їх вчасно забирали. Протягом доби у Львові курсує близько 50 автомобілів – сміттєвозів, котрі забирають різні фракції відходів. В основному це великогабаритні машини. І щодня ми маємо неприємні випадки, коли вони не можуть проїхати до контейнерних майданчиків через неправильно припарковані авто.

У разі порушення, на власника транспортного засобу буде накладено адміністративне стягнення, в окремих випадках авто можуть евакуювати на спеціальний майданчик”, – зазначають в управлінні з питань поводження з відходами ЛМР.

Як додали в управлінні безпеки ЛМР, інспектори з паркування опрацьовують місця розташування контейнерних майданчиків, біля яких постійно запарковані автомобілі. Від початку року вони виписали 602 штрафи водіям за паркування в межах цих майданчиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соціальні заклади об’єднають у одну структуру для покращення надання послуг

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ