Львівський велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили” зібрав мільйон для Чорнобильської лікарні

Опубліковано:

У Львові 9 червня всьоме відбувся благодійний велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили”. Велопробіг організували, щоб зібрати 1 мільйон гривень для Західноукраїнського дитячого медичного центру. Про це повідомили у Львівській міській раді. Велопробіг організували благодійний фонд “Запорука” та Арсен Мірзоян.

“Сьомий рік поспіль збираємо кошти для потреб дитячого медичного центру. Цього разу хочемо на першому поверсі у приймальному відділенні створити маніпуляційну з можливістю хірургічного втручання, щоб можна було швидко надати допомогу, оглянути дитину і призначати подальші дії та лікування”, — розповіла Наталія Болібрух, керівниця львівського осередку БФ “Запорука”.

Частина загальної суми, а саме 220 500 гривень, була зібрана завдяки благодійним внескам партнерів та учасників велопробігу. Інша частина суми була додана від Львівської міської ради.

У події взяли участь близько 150 учасників, більшість приходили родинами та з дітьми. “Ми вирішили долучитися, тому що це має значення – допомога, підтримка один одного. Я прийшла з дітьми – щоб і вони могли підтримувати інших, і хочеться їх цього навчити. Я пояснила, з якою метою цей захід, і вони підтримали таку мету. Дощ трохи налякав зранку, але ми вирішили – намокнемо, але будемо разом і будемо щасливі, що зробили щось хороше”, — поділилася враженнями учасниця Оля Кубашик.

Подія розпочалась з руханки у центрі міста. Опісля учасники стартували від Оперного театру до вулиці Липинського – і назад. Під час події на локації велопробігу працював ярмарок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівські школярі можуть безкоштовно ходити на плавання протягом літніх канікул

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ