Львівський автобусний завод продадуть в липні

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

“Укркесимбанк” виставив на продаж права вимоги за кредитними договорами та дебіторську заборгованість ЛАЗу. Завод продадуть в липні цього року щонайменше за 76 млн гривень, про це розповіли у пресслужбі банку.

Аукціон відбудеться 5 липня на платформі ProZorro.Продажі. Юридичну особу – позичальника визнали банкрутом із застосуванням процедури ліквідації. Минулого року держвиконавці описали нерухоме майно підприємства та солідарних боржників, проте його продаж наразі заборонено ухвалою суду. Борг перед банком разом з авансуванням витрат арбітражного керуючого та початкова ціна на аукціоні становить 76,58 мільйонів гривень.

“Колишній автозавод, де і розташоване заставне майно, займає площу в декілька десятків гектарів у Сихівському районі Львова. Міською владою розглядалися шляхи відновлення діяльності підприємства, що було флагманом українського автобусобудування, зокрема, й під колишнім брендом, викуп нерухомості або розробка архітектурної концепції розвитку цієї території. З огляду на такі перспективи цей актив є інвестиційно привабливим, в тому числі для подальшого продажу або співучасті в проєктах,” — зазначили в “Укрексимбанк”.

У заставі «Укрексимбанку» перебувають 13 будівель:

  • головний виробничий корпус,
  • пам’ятка архітектури місцевого значення «Комплекс монастиря ордену кармелітів босих та костелу Матері Божої Шкаплерної»,
  • виробниче обладнання,
  • склади,
  • майстерні
  • інші об’єкти.

Додамо, що заставні будівлі банку арештовані судом на вимогу поліції. З 2020 року правоохоронці розслідують незаконну перереєстрацію майна та коштів заводу на київську компанію.  Справу неодноразово пролонгували, наразі розслідування продовжили до листопада цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На “Шуварі” облаштували додаткові 300 паркомісць.

Сихів Медіа