Львівський активіст подав петицію щодо «тисячі за вакцинацію»: замість театру – на армію

Опубліковано:

На сайті електронних петицій з’явився збір підписів за те, аби скерувати «президентські» тисячі за вакцинацію від COVID-19 на озброєння української армії. Цього року уряд запланував виділити 8 мільярдів гривень тим, хто щепився двома дозами.

Автор петиції — львів’янин та захисник української мови Святослав Літинський. Він вважає, що гроші за вакцинацію можна використати більш раціонально. Наприклад, на оборону країни.

«Держава вирішила заохочувати за щеплення, оскільки вона провалила інформаційну кампанію щодо вакцинації. Людям слід дати вибір не тільки витратити ці кошти на розваги, а й на свою безпеку. А наша армія — це наша безпека та єдине, що стримує Росію від окупації України», — розповів Святослав Літинський.

Він пропонує скерувати кошти на доозброєння української армії, а саме — придбати протитанкові ракетні комплекси «Javelin». Вартість одного комплексу у комплекті з шістьма ракетами становить 1,3 мільйона доларів, а всього приблизно 250 таких комплексів потрібно наразі для закриття потреб української армії.

«Ті, хто пішов свідомо на вакцинацію — не сподіваються на якусь винагороду від держави, а готові будуть витратити гроші на підвищення рівня оборони своєї держави», — каже автор петиції.

Захисник української мови сказав, що кошти за вакцинацію можна скерувати й на культурну сферу, яка теж потребує фінансування. Україномовна культура допоможе країні побудувати міцні кордони.

Для того, щоб петицію розглянув президент, потрібно набрати 25 тисяч голосів. За добу її встигли підписали 970 людей. Додамо, збір голосів закінчиться через 90 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетиповий пацієнт 8-ї лікарні: чоловік перебував понад місяць у реанімації з Covid-19. Відео

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ