Львівських педагогів навчатимуть цивільного захисту на Сихові

Опубліковано:

Освітня платформа “ІСКРА” та Ігор Шолтис запрошують львівських педагогів відвідати тренінг “Основи цивільного захисту”. Навчання проведуть у суботу, 29 січня в стінах Lviv Open Lab на проспекті Червоної Калини, 58. Реєстрація за посиланням.

“ІСКРА” створена та зареєстрована з метою надання крутих, якісних і, головне, сучасних освітніх послуг з надання курсів підвищення кваліфікації для педагогів. Освітня платформа охоплює велику кількість актуальних і потрібних тренінгів, які необхідні за стандартами Нової української школи. Вартість участі у програмі – 600 грн, а тривалість тренінгу – 10 академічних годин.

Тренінг “Основи цивільного захисту” від Ігора Шолтиса глибинно ознайомить львівських викладачів з такими інструментами:

  • практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій і уміти убезпечити своє життя і здоров’я;
  • виховання впевненості учнів у ефективності заходів, які проводяться цивільною обороною;
  • формування в учнів морально-психологічних якостей: відваги, витривалості, спритності, мужності;
  • роботи з документообігом, пов’язаним з забезпеченням цивільного захисту у навчальному закладі.

“Першим тренінгом “ІСКРИ” стане навчання з цивільного захисту, яке відбудеться 29 січня. Зараз це курс є надактуальним зважаючи на безпекову ситуацію в освіті, зокрема в львівській освіті. Ми всі, звичайно, пам’ятаємо про нещодавнє замінування львівських шкіл і побачили незадовільний рівень готовності багатьох цих освітніх закладів,” – прокоментував експерт з організації безпеки та цивільного захисту Ігор Шолтис.

В наслідок проходження курсу педагоги отримуватимуть потрібні їм бали ECTS. Прослухавши необхідну кількість академічних годин та успішно склавши підсумкову атестацію – викладачі отримуватимуть сертифікати про успішне проходження курсів підвищення кваліфікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сакральний Сихів: від храму Богдана Хмельницького до парафії, яку відвідав Папа Римський.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ