Львівських дітей запрошують на пізнавальний квест містом

Опубліковано:

Музей Міста запрошує на “Міський квест місцями дитячої суб’єктивної мапи”, який розробили з командою хлопців та дівчат віком 10-12 років. Пройти квест зможуть діти та сімейні групи, а щоб подорож була цікавою, на старті кожен зможе випозичити в музеї набір мандрівника, в якому – мапа, завдання та інструменти до проходження квесту. Для участі необхідна реєстрація за посиланням.

Усі, кому вдасться відгадати локації та виконати завдання, отримають символічні подарунки від Музею Міста.

“Розробники та розробниці спочатку досліджували місто, потім визначали свої улюблені й цікаві місця, проводили голосування та будували кінцевий маршрут. Тоді, на основі цієї мапи розробили квест. За задумом, подорожуючи з цією альтернативною мапою, ви маєте відчути себе “як риба в місті”, тобто впевнено та зручно,” – розповіли організатори події.

Для того, щоб взяти участь в квесті, необхідно сформувати команду від 2 до 5 осіб (забіг розрахований на дітей та підлітків віком від 12 до 15, які за бажання можуть взяти у команду дорослих), зареєструватись за квест, а також підписатись на МуМі в Фейсбук та Інстаграм.

Квест триватиме завтра, 18 травня, з 12:00 до 16:00. Збір команд відбудеться біля намету Музею Міста на площі Ринок 1 (поруч з фонтаном “Нептун”), де учасникам необхідно випозичити набір мандрівника для проходження квесту. Після завершення “запливу” його потрібно повернути та отримати подарунок від музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Змайструй песику дім: на Сихові безкоштовно виготовлятимуть домівки для собак.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ