Львівські комунальні садочки не працюють

Опубліковано:
Газета Місто

Сьогодні, 18 березня, під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що в місті наразі не планують відкривати комунальні дитячі садочки. Міські школи, тим часом, працюють в онлайн-форматі, на навчання зареєструвались 85% львівських школярів.

Андрій Садовий розповів, що садочки для львівських діток не відчинятимуть з двох причин:

“Щодо роботи дошкільних закладів, то була дискусія щодо відкриття чергових садків в різних районах міста. Але з цим є проблема. В садочках навчаються маленькі діти і якщо в обідню пору, коли вони сплять, буде тривога, то дуже складно їх буде зібрати і завести в безпечне місце. Тому наразі ми не відкриваємо садочки. Варто взяти до уваги, що велика кількість садків зараз використовується для поселення вимушено переміщених людей.”

Нагадаємо, що в Україні запрацював дитячий онлайн-садок, його створення займалось Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ. Нова освітня ініціатива створена, щоб допомогти батькам відволікти дітей від жаху за вікном пізнавальним та розважальним контентом. Переглядати заняття можна на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ та на платформі MEGOGO. Більше про ініціативу можна прочитати за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відтепер в Helsi безкоштовні онлайн-консультації з усіма лікарями.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ