Львівські хірурги прооперували сихівчанку, яка 30 років жила зі зрощеними пальцями рук

Опубліковано:
Фото: ЛМР

Рідкісний синдром кисті, який зустрічається лише в однієї людини на 100 тисяч, змогли виправити спеціалісти лікарні святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання Львова. Тепер жінка, яка вже давно в шлюбі, мріє нарешті одягнути обручку на безіменний палець.

49-річна мешканка Сихівського району, Леся Бучацька, яка в дитинстві отримала серйозні травми рук, зазнала невдалого втручання у 17 років, внаслідок чого розвинулася важка патологія, що призвела до зрощення безіменних і середніх пальців обох рук. І лише зараз, 30 років потому, Леся наважилася довіритися лікарям.

Лікарі діагностували у неї синдром Ерлеса-Данлоса – аномалію розвитку сполучної тканини. Для корекції цього дефекту була проведена складна реконструктивна операція з використанням методики клаптя. Під час операції м’які тканини були звільнені від рубців і спайок, після чого використовувався клапоть на променевій судині з власної м’якої тканини пацієнтки для закриття дефекту.

Операція тривала 6 годин і пройшла успішно, але на Лесю чекає тривалий процес реабілітації, включаючи щоденну роботу з фізичним терапевтом для відновлення м’язів та сухожиль. Також запланована аналогічна операція на другій руці через місяць. Леся радіє можливості нарешті одягнути обручку та зробити манікюр вперше у своєму житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія лікування пацієнтки з 4 стадією онкологічного захворювання

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ