Львівська міська рада хоче перепідпорядкувати заклади профтехосвіти

Опубліковано:
Фото ілюстративне

Сьогодні, 28 грудня, на засіданні виконкому ЛМР обговорили ймовірний процес передачі закладів профтехосвіти з державного в обласне підпорядкування без затвердженого фінансування закладів. 

Загалом у Львові працює 17 таких закладів. Місто фінансує їх та проводить важливі реформи, але якщо депутати приймуть рішення про перепідпорядкування закладів профтехосвіти області, то місто буде змушене переглянути їх фінансування.

Зокрема у мерії Львова наголосили на ключових пріоритетах розвитку закладів профтехосвіти:

  • Розвиток профтехів як виробничих хабів. Заклади профтехосвіти за останній час стали добрими базами для запуску реальних продуктів (від малих підприємств – до виробництва військових баггі). І вже є навіть частиною економіки міста.
  • Училища стають базою швидкої підготовки необхідних фахівців у інженерії, медицині, нових спеціальностях. Також готується запуск програм по роботі з протезами для поранених та проєкт зі створення спеціалізованих курсів перекваліфікації ветеранів спільно з Міністерством економіки України.
  • Відкриті та прозорі конкурси для обрання найкращих очільників закладів профтехосвіти у Львові.

Нагадаємо, що з наступного року для студентів буде впроваджена окрема грантова програма за реалізацію конкретних ініціатив із запуску проєктів: за реалізацію конкретних ідей вони будуть отримувати додаткову фінансову винагороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські депутати погодили будівництво нового 6-поверхового хірургічного корпусу в лікарні на Новому Львові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ