Львів’янка зареєструвала петицію щодо облаштування скверу по вулиці Панаса Мирного

Опубліковано:

Фото: Фурдас-Шараєва Роксолана

 

У п’ятницю, 18 вересня небайдужа львів’янка зареєструвала петицію щодо облаштування скверу вул. Панаса Мирного, що в Сихівському районі. Звернення опублікували на Єдиному сайті місцевих петиції.

Містянка своєю петицією хоче привернути увагу влади міста на мікрорайон Новий Львів та щоденні турботи мешканців. Фурдас-Шараєва Роксолана пропонує облаштувати культурно-ландшафтний простір вздовж вулиці Панаса Мирного, а саме з парної сторони, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської. Сквер має з’єднати ділянку витоку Полтви з західної сторони та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ зі східної.

Запропонована територія, яка займає понад 2 га, є доглянутою, але недостатньо цивілізованою та знаходиться в індустріальному районі міста з великою кількістю житлових будинків. Новий міський простір може стати чудовим місцем для прогулянок та відпочинку жителів та гостей району.

Метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.

Також авторка петиція зазначила, що місто має не допустити забудову території підприємствами, установами, організаціями, ФОП з комерційною метою, об’єктами з торгово-офісними приміщеннями, магазинами, закладами харчування тощо. Адже дана ділянка є перспективною для культурного та рекреаційного життя міста і на цій території повинна здійснюватись комерційна діяльність.

На сьогодні петиція зібрала уже понад 20 голосів, підтримати звернення ще протягом 56 днів. Переходьте за посиланням та голосуйте за новий сквер на вул. Панаса Мирного!

Сихів Медіа