Львів’янка опублікувала петицію про створення можливості онлайн голосування на громадських слуханнях

Опубліковано:

Фото: Твоє Місто

 

Львів’янка створила петицію про створення можливості голосування он-лайн у громадських слуханнях міста. Переглянути петицію можна тут.

Петицію “Пропозиції щодо можливості он-лайн участі у громадських слуханнях м. Львова” зареєструвала 29 квітня у Єдиній системі місцевих петицій Олена Орач.

Ініціатива львів’янки змогла б долучити до громадської діяльності більше зацікавленої молоді, яка не може взяти участь в слуханні безпосередньо в залі, де відбувається голосування. Адже трансляції є популярними, велика кількість людей активно спостерігають за перебігом слухань через он-лайн трансляцію. Також, ця петиція є актуальною у зв’язку із теперішніми “нестабільними умовами життя” і місту необхідно створити можливість брати участь у громадських слуханнях за допомогою новітніх технологій.

Жінка пропонує створити новий механізм роботи: через сайт ЛМР створити платформу, котра би була з’єднана із ЄДР. Тобто, кожна фізична особа (яка є членом територіальної громади м. Львова та представники юридичних осіб, які зареєстровані та діють у встановленому порядку на території м. Львова) за номером ID-картки чи серією та номером паспорта, кодом ЄДР чи за допомогою банківського ID завчасно реєструється для участі у громадському слуханні, щоб дивитися он-лайн трансляцію та в потрібний момент голосувати.

Секретар за результатами он-лайн голосування вносить додаткові відомості до загального протоколу. Після цього обраховуються загальні підсумки голосування.

Додамо, на цей момент петиція зібрала 9 голосів з 500 необхідних для розгляду на засіданні ЛМР. До кінця збору голосів залишилось ще 58 днів. Проголосувати можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звуки Сихова записали для нащадків.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ