Львівелектротранс найме мобільну групу охоронців, яка прибуватиме на виклик водія

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

ЛКП «Львівелектротранс» найме на роботу охоронців та групу швидкого реагування, які працюватимуть в міських трамваях та тролейбусах за викликом водія. Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно із технічною документацією, працівники охоронятимуть майно на території депо на Промисловій, Городоцькій, Тролейбусній, Вітовського, а також на об’єктах, що розташовані на вул. Хуторівка, Сахарова, Татарбунарська, Наварії та Вернадського. 

Крім цього, ЛКП «Львівелектротранс» найме групу швидкого реагування із трьох людей.  “Це група швидкого реагування, яка працюватиме цілодобово”, — прокоментував речник  «Львівелектротранс» Іван Бондар. Ще 20 осіб працюватимуть контролерами. 

Торги на надання охоронних послуг виграло ПП «Приватне юридичне охоронне підприємство «Щит Галичини», з яким у ЛКП «Львівелектротранс» вже готові укласти договір. Як зазначено в системі Youcontrol приватне підприємство зареєстровано у Львові на Володимира Коваленка. 

Охороняти майно ЛКП у трамвайних депо переможець тендеру повинен до кінця лютого 2020 року. Вартість послуг складає понад 3,5 млн грн. 

 

Сихів Медіа