Lviv Open Lab запрошує на експерименти в темряві

Опубліковано:
Lviv Open Lab

Сихівський інноваційний центр запрошує на відкриту подію, де спікер говоритиме про природу світла та практично покаже кілька способів отримати вогонь за допомогою хімічних реакцій. Взяти участь в експериментах в темряві можна завтра, 6 грудня, необхідно лише зареєструватись за посиланням.

На події сихівчан познайомлять з явищами люмінесценції та флюоресценції. Експерименти в темряві розпочнуться 6 грудня о 18:00 на пр. Червоної Калини, 58. В Lviv Open Lab запрошують всіх охочих, вікових обмежень немає.

До слова, проєкт “Клуб Молодого Винахідника” в Україні реалізовується фондом Fundacja Szkoła z Klasą, Centrum Nauki Kopernik, та українським партнером Lviv Open Lab, за програмою Польсько-Американської Фундації Свободи “Трансформації в Регіоні” – RITA, що виконується Fundacja Edukacja dla Demokracji. Проєкт передбачає створення мережі Клуб молодого винахідника по всій Україні – спільноти дітей і наставників, які пізнають світ науки шляхом особистої участі, самостійного досвіду та по всій Україні – спільноти дітей і наставників, які пізнають світ науки шляхом особистої участі, самостійного досвіду та досліджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Парк Архангела Михаїла на Стрийській реконструюють. Візуалізація.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ