Lviv Open Club приєднався до Європейської мережі наукових центрів і музеїв Ecsite

Опубліковано:
Lviv Open Lab

Молодіжний центр Lviv Open Club став учасником міжнародної мережі наукових центрів і музеїв Escite. Завдяки спільної праці з європейськими партнерами Lviv Open Club популяризуватиме науку не лише у Львові, а й по всій Україні.

Співпраця з Ecsite гарантує обмін досвідом із найкращими професіоналами в галузі науки; співпрацю з партнерами у європейських проектах, а також тими, які фінансуються ЄС. Lviv Open Club тепер стоїть поруч з Центром Науки Коперник у Варшаві, найбільшим центром науки у Німеччині – Experimenta, LEGO Foundation, Музеєм Лондона, Музеєм Науки NEMO в Нідерландах та іншими організаціями, центрами і музеями міжнародного рівня.

“Вхід у мережу Ecsite справа багатьох років, адже це означає визнання на європейському та загалом на міжнародному рівні. Але завдяки нашим партнерам з Центру Науки Коперник у Варшаві, мені вдалося відвідати конференцію Ecsite цього року Саме там ми налагодили партнерства, завдяки яким увійшли у мережу Ecsite і отримали доступ до всіх можливостей як учасники”, – коментує керівниця простору Lviv Open Lab Олена Павлюк.

У майбутньому молодіжний центр планує повноцінне відкриття хімічної та біотехнологічної лабораторій спільно з іноземними партнерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні стартувала інформаційна кампанія “Не додавай роботи” на підтримку поліції, медиків і рятувальників.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ