Львів готовий прийняти українців, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС

Опубліковано:

У Львівській міській раді обговорили алгоритм прийому українців, яких можуть евакуйовувати з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктів. Про це розповіли у пресслужбі Львівської міської ради.

Зранку, 6 червня міський голова провів міську евакуаційну комісію, де визначили низку основних завдань щодо готовності міста прийняти вимушено переміщених осіб з півдня нашої країни. Тому, готовий напрацьований алгоритм роботи міста в разі необхідності прийому тієї кількості людей, яка приїде.

“Ми мали у Львові досвід одночасного проживання понад 250 тисяч людей, в нас було розгорнуто понад 500 прихистків у міських інституціях, тому ми максимально готові в будь-який час активізувати свої можливості. Ми активно спілкуємося з волонтерами з Херсона, з Дніпра, і розуміємо ситуацію, яка є”, — розповів на брифінгу Євген Бойко, голова міської евакуаційної комісії.

Як прихисток для нових переселенців у мерії розглянули варіант розконсервування модульних містечок на Сихові,що знаходиться на проспекті Червоної Калини, 72а, у Стрийському парку та на вул.Пулюя. А також, за необхідності, тимчасові прихистки розгорнуть у закладах освіти, в яких завершилось навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 2 тисячі львів’ян отримали психологічну допомогу у міських поліклініках

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ