ЛМР рекомендує збудувати на території виправної колонії №48 школу з басейном та медіатеку

Опубліковано:

Фото: Zik.ua

 

Сьогодні, 25 вересня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення щодо умов забудови на території Львівської виправної колонії № 48. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Цієї осені міністерство юстиції планує виставити на продаж територію колишньої колонії №48, яка розташована на вул. Хуторівка, 2. Загальна площа території – близько 10 га, які наразі не використовують та знаходяться у занедбаному стані. За отримані гроші міністерство планує збудувати нове СІЗО у Львові на вул. Збиральній.

Львівська виправна колонія №48 не є власністю міста, вона знаходиться у власності Міністерства юстиції. Представники мерії зустрілись з мешканцями мікрорайону Боднарівка, де розташована колонія №48, та ділились власними ідеями щодо забудови території і слухали пропозиції містян. Місто пропонує перелік вимог, які мають стати технічним завданням для конкурсу, який незабаром оголосить Мін’юст.

ЛМР пропонує збудувати на місці колонії №48 школу з басейном та спортивним майданчиком, дитячий садок, окремий спортивний комплекс, медіатеку, центр для пенсіонерів та мистецький центр. Усі ці заклади складають соціальну інфраструктуру, яка є необхідною для мешканців Сихівського району, зокрема Боднарівки.

Також за словами чиновників, на території можна облаштувати офісний центр та інші комерційні приміщення, де можуть працювати львів’яни.

Перелік умов для забудови виконавчого комітету у Львові:
— Обов’язкове функціональне наповнення території:

  1. Громадською забудовою, у тому числі освітніми закладами — не менше 65%.
  2. Рекреаційними зонами — не менше 10%.

— На території громадської забудови — офісні та комерційні приміщення, а також заклади громадського обслуговування:

  1. Спортивний комплекс мінімальною площею 3000 кв. м.
  2. Центр для пенсіонерів мінімальною площею 500 кв. м.
  3. Мистецький центр мінімальною площею 250 кв. м.
  4. Медіатеку площею 500 кв. м.
  5. Інші заклади відповідно до вимог забудови території.

— Для забезпечення освітньої інфраструктури необхідно збудувати загальноосвітню школу на 18 класів зі спортивними майданчиками мінімальною площею ділянки 1,9 га та дошкільний навчальний заклад на 100 місць мінімальною площею ділянки 0,4 га.
— Для загальноквартальної рекреації та відпочинку львів’ян між житловими кварталами потрібно сформувати зелену зону на вільній від забудови ділянці, яка займатиме орієнтовно 0,8 га. На цій ділянці необхідно передбачити пішохідний сквер та майданчики відпочинку для різних груп населення.
— Для формування вуличної мережі — проїзди для автомобілів з велосипедними доріжками, хідниками та паралельним паркуванням вздовж осі проїзної частини.
— Встановити середню поверховість забудови території не більше 6 поверхів, за винятком окремих висотних акцентів, у вигляді 8 поверхових будівель, у складі громадської та житлової забудови.
— Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки не повинен перевищувати 30% (орієнтовно 28 000 кв. м) для всієї забудови у межах земельної ділянки.

Додамо, що на сьогодні вже зібрано понад тисячу підписів мешканців на підтримку цієї пропозиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’янин пропонує запустити на вул. Хуторівка тролейбус №22, замість запланованого №23.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ