Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС отримають матеріальну допомогу

Опубліковано:
Фото: Сихів Медіа

До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1335 львів’ян отримають виплати на загальну суму 2,3 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, під час проведення експерименту, трапилась найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Катастрофа спричинена двома тепловими вибухами й подальшим руйнуванням четвертого енергоблока.

Аварія на Чорнобильській АЕС спричинила великі людські жертви: серед 600 тисяч учасників ліквідації близько 25 тисяч померли, а більше 165 тисяч стали інвалідами. Місто стало символом атомної небезпеки в світовому масштабі.

Одноразову виплату з бюджету Львівської громади отримають:

  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії (люди з інвалідністю 1-ї групи): 30 мешканців громади одержать по 5000 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії (люди з інвалідністю 2-ї та 3-ї груп): 535 мешканців громади одержать по 1700 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії: 651 мешканець громади одержить по 1700 грн;
  • ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 3-ї категорії: 119 мешканців одержать по 1700 грн. 

Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи надали у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Нагадаємо, що у Сихівському районі на вул. Морозна, 31А, встановлено пам’ятник героям і жертвам Чорнобиля, до якого щороку 26 квітня та 14 грудня приходять львів’яни, щоб вшанувати пам’ять та подякувати ліквідаторам за їх мужність та безпечне майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани можуть помолитися перед Чудотворною іконою Поморянської Матері Божої

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ