Ліквідація Палацу ігрових видів спорту у Львові: новий крок до ефективного управління

Опубліковано:

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали, якою пропонують реорганізувати ЛКП “Палац ігрових видів спорту” 17 червня 2024 року.

Про цей спорткомплекс на проспекті Червоної Калини говорять ще з кінця 2017 року, втім дотепер виділена земельна ділянка пустує і заростає чагарниками.

У 2021 році на сесії міської ради депутати зауважили, що замість Палацу ігрових видів спорту із залами для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, блоком адміністративно-господарських приміщень, концертним залом на 3800 місць та лижного спуску на даху на Сихові тепер пропонують просто облаштувати чотири зали для занять ігровими видами спорту.

«Проєкт, який ми затвердили і оплатили, є нереальний. Реалізувати його майже за мільярд гривень ми не зможемо, ми просто не подужаємо. Нам потрібно змінити проєкт – зробити чотири спортзали, знизити вартість до 150 мільйонів гривень і дати можливість спортивним секціям займатися. Андрію Івановичу, без вашого втручання це зробити буде неможливо», – сказав депутат міської ради Роман Федишин.

«Так, проєкт вийшов дуже масштабний. І коли почали переходити до стадії робочих креслень, побачили певні нюанси. По-перше, це ціна, яка є непідйомною для міста навіть із залученням державного фінансування. Тому й відбувається коригування самого проєкту, щоб вийти на оптимальний варіант і все-таки наступного року почати роботи. Є також бажання уряду підтримати реалізацію цього проєкту…Однозначно за час нашої каденції треба сихівський спорткомплекс збудувати, звичайно, у більш полегшеному варіанті», – відзначив міський голова Львова.

На даний момент у міськраді планують ліквідувати ЛКП “Палац ігрових видів спорту”, приєднавши його до ЛКП “Спортресурс”.

“З метою ефективного управління підприємствами Львівської МТГ  припинити ЛКП “Палац ігрових видів спорту” шляхом приєднання до ЛКП “Спортресурс” – йдеться в проєкті ухвали.

Усе майно ЛКП “Палац ігрових видів спорту” передається на баланс “Спортресурсу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відновили роботу автобусного маршруту №30, який з’єднає Рясне 1 та Новий Львів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ