“Like Lake” — новий спецпроєкт про сихівські водойми

водойми
Опубліковано:

“Like Lake” – пізнай свою водойму” — інформаційний проєкт від Сихів.Медіа, який створено для популяризації та ознакування водойм. В рамках спецпроєкту команда Сихів.Медіа створюватиме інформаційні ролики та текстові матеріали про водойми Сихівського району.

Мета проєкту — розповісти сихівчанам про існування 23 водойм у Сихівському районі, адже далеко не кожен знає, що “вода” в районі взагалі є. Наша команда дослідила минуле цих водойм, побачила сучасний стан і з’ясувала, які плани щодо майбутнього є у місцевої влади щодо ставків та озер.

Спілкуючись з сихівчанами ми з’ясували, що вражаюча кількість людей навіть не знає про існування водойм в районі! А велика частка з опитаних розповіли про 2-3 стави, хоча їх набагато більше.

Завданнями проєкту є:

  • інформування громадськості щодо проблеми занедбаності водойм Сихівського району та залучення найактивніших сихівчан до розробки і реалізації плану очищення;
  • створення ознакувань водойм Сихівського району в сервісі Google Maps та інших сервісах геопошуку з метою інформування про існуючі водойми гостей Сихівського району;
  • залучення до вирішення проблем та робочих питань Управління екології та природних ресурсів ЛМР, а також суміжних структурних підрозділів та громадських ініціатив відповідного профілю, в контексті роботи над облагородженням водойм Львова.

Якщо у вас є ідеї чи побажання щодо спецпроєкту “Like Lake” — надсилайте свої думки на електронну скриньку редакції Сихів.Медіа sykhiv.media@gmail.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ОСББ 1.2.3” — новий спецпроєкт Сихів.Медіа.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ