Лікарі Чорнобильської лікарні видалили підлітку з Самбора частину ребра з пухлиною

Опубліковано:
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

17-річному самбірчанину лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру видалили частину ребра з пухлиною. Лікарі кажуть, що видалена пухлина та післяопераційна терапія не завадить хлопцеві втілити в життя мрію стати пілотом.

До лікарів у рідному місті хлопець звернувся зі скаргами на біль у міжреберній ділянці. Клінічна картина нагадувала невралгію (ураження нервів), проте призначені знеболювальні препарати і пластир не допомагали: юнаку було боляче згинатись, кашляти і навіть сміятись.

Пухлину розміром з сірникову коробку виявили орієнтовно через місяць після першого звернення хлопця до медиків. Її виявили на комп’ютерній томографії, пухлина тиснула на міжреберні нерви і викликала біль.

“Підліток звернувся до нас із первинним діагнозом – пухлина сьомого ребра. Але після проведеного молекулярного дослідження ми встановили гістіоцитоз: один із різновидів злоякісних пухлин гематопоетичної системи, який може вражати весь організм”, – розповів онколог Центру Адиров Михайло.

Для повного видалення пухлини хірургам довелось “забрати” 13 см ребра, загалом лікування може тривати близько року. За словами медиків, досить незвичним є вік пацієнта. Адже це захворювання має свої особливості: здебільшого вражає дітей від 3 до 5 років і дорослих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20-літній пацієнт 8-ї лікарні терміново потребує донорської крові.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ