Ліцей “Інтелект” став одним з переможців у шкільних інтелектуальних іграх

Опубліковано:

Вчора, 8 травня, у Львові відбулися фінали інтелектуальних ігор Lviv School Quiz серед учнів 4 та 8-9 класів. У фіналах змагались 18 команд 4-го та 18 команд 8-9 класів. Школярі пройшли 9 турів змагань, а переможці отримали грошові винагороди та подарунки.

“Учасників фінальних змагань привітав керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк. «Всі, хто є сьогодні тут – пройшли дуже довгий шлях до фіналу, тому ви всі є переможцями”, – сказав Андрій Закалюк.

Як розповіла представниця управління освіти ЛМР Емілія Денисенкова, учні 4-го та 8-9 класів львівських шкіл впродовж лютого-березня грали в квізи у школах, а у березні-квітні – на районному етапі. Районний етап складався з трьох ігор, за результатами яких був сформований рейтинг, і найкращі три команди з кожного району вийшли у фінал.

Тож цьогорічними переможцями серед четвертокласників стала команда ліцею «Інтелект». Друге місце посіла команда початкової школи  «Світанок», а третє – ліцею №37.

А найкращими із старшокласників стали учні ліцею №28. Друге місце виборола команда гімназії «Престиж», а третє – гімназії №81 ім. Петра Сагайдачного.

Кожен член команди-переможця отримає грошову винагороду (III місце – 2 тис. грн, II – 3 тис. грн і I – 5 тис. грн). Крім того, переможці  серед четвертокласників також отримають квитки в Музей Науки та в театр. А переможці серед старшокласників – квитки в кінотеатр, у театр та у квест-кімнату.

Нагадаємо, Lviv School Quiz – інтелектуальні ігри, у яких питання складені на загальну ерудицію учнів. Їх тематика різна – спорт, географія, історія, різні факти зі світу науки, техніки. Квіз ділиться на 9 турів, серед яких: правда/брехня, буквохаос, ерудит, фото-, мело- та відеотури, ребуси.

Такі інтелектуальні змагання серед школярів у Львові відбуваються другий рік поспіль.

Водночас, цьогоріч вперше у Львові в шкільних квізах змагаються і вчителі. Фінал цих ігор відбудеться вже завтра, 9 травня.

“У фіналі позмагаються теж 18 команд вчителів. Для них ми не маємо грошової винагороди, але підготували призи”, – додала Емілія Денисенкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихівському кладовищі хочуть запровадити електробуси для зручнішого доступу до поховань

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ