Стали відомі переможці аукціону проектів «Зробимо Сихів кращим»

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

18 липня стали відомі імена переможців першого етапу аукціону проектів «Зробимо Сихів кращим».

Журі обрало 5 кращих ідей, за реалізацію яких у серпні донори голосуватимуть грошима під час аукціону.

  1. Під небом Сихова.

Облаштування нового громадського простору на даху Центру ім. Довженка задля забезпечення комфортного та зручного місця проведення творчих вечорів, громадських зібрань та обговорень, й інших заходів для розвитку району його мешканцями. Авторами проекту є головний редактор «Сихів Медіа» Віктор Петров та керівник ГО «Інститут суспільних ініціатив» Тарас Репицький та Микола Крупей, керівник відділу подій та кіноіндустрій Довженко Центру.

  1. Природнича школа на Сихові: від пташки до комашки.

Мета: сприяння розвитку еко-культури, в тому числі реалізації програм екокультурного розвитку, доступу всіх верств населення, у тому числі малозабезпечених дітей до практичних знань у природничій сфері. Авторка — орнітологиня Львівського державного природознавчого музею Ганна Кузьо.

  1. Життя без сміття.

Метою проекту є формування у підростаючого покоління екологічну культуру, пропагуючи дбайливе ставлення до навколишнього середовища та залучити дітей до вирішення екологічних проблем через навчання сортування сміття. Автор — Павло Шкоропад.

  1. Перше свято сусідів ОСБ «МЖК-1».

Мета проекту: сприяти налагодженню доброзичливих стосунків між мешканцями ОСБ «МЖК-1» та підвищити їх рівень залученості до вирішення потреб ОСББ через спільне проведення дозвілля та обговорення викликів. Авторка — Дана Кушплер.

  1. Шпаківні.

Мета: закупити шпаківні для підготовки птахів взимку, залучити до цього людей з особливими потребами. Авторка — Оксана Куцин.

Зазначимо, що команди-фіналісти пройдуть навчання із проектного менеджменту, фандрейзингу, ораторського мистецтва, публічного виступу та підготовки презентації (4 тренінги у липні 2018 року).

Під час заходу «Аукціон проектів» кожна група презентує свій проект, де донори міста будуть голосувати коштами і наповнювати його бюджет. Цей тур дає можливість фінансово підтримати усі 5 проектів. (серпень 2018 року).

Аукціон проектів «Зробимо Сихів кращим» реалізовується Львівським культурним центром спільно з ГО «Кращий Сихів» та за підтримки НУО «Київський діалог».

Сихів Медіа