Курси для сихівчанок, “Формула кохання” та храмовий празник – в новому дайджесті

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Традиційний п’ятничний дайджест! Щотижня команда Сихів.Медіа спільно з ТЗвО “Оптовий ринок “Шувар” створюють підсумкові новини Сихівського району. У нас завжди цікаво!

  • Спецкурс “Я зможу!” для сихівчанок
Перша Жіноча Гільдія спільно з Центром “Жіночі перспективи” запускає спеціальний курс “Я зможу!”, де кожна знайде щось своє. Для реєстрації – заповніть форму за посиланням та обов’язково долучайтесь до нового проєкту. Максимальна кількість учасниць – 80 жінок.

Спеціальний курс “Я зможу!” для жінок, які перебувають у пошуку місця праці, або самозайнятості. Мета цього курсу – допомогти жінкам віднайти впевненість у собі, здобути необхідні знання та навички і заохочувати жінок шукати шляхи для розширення власних компетенцій. Навчання відбуватиметься протягом 5 днів в формі безкоштовних воркшопів. На сьогодні уже заплановано провести 5 тематичних воркшопів-тренінгів з питань жіночого лідерства, фемінізму, покликання, самореалізації, медіа-грамотності, комунікації, гендерної рівності, гендерного мейнстрімінгу, турботи про себе, вміння протистояти викликам та стереотипам, фінансова грамотність, тайм менеджмент та ін. 

 

 

  • “Формула кохання” на сцені Центру Довженка
Театр повертається на Сихів! В рамках Міжнародного театрального фестивалю “Золотий лев-2021” в Центрі Довженка актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Дрогобича покажуть виставу “Формула кохання”.
 
В п’ятницю,1 жовтня, о 18:00 сихівчанам покажуть сеанс магнетичної магії на дві дії, вистава триватиме 2,5 години. Квитки на виставу можна придбати за посиланням, ціновий діапазон 100-200 грн.
 
Зі сцени Центру Довженка сихівчанам покажуть історію відомого авантюриста і «Магістра таємних сил» граф Джузеппе Калі-остро, який у 1780-му приїздить з Європи.
 

 

  • “Де шукати щастя?” Лекції для молоді в храмі Різдва Пресвятої Богородиці

В неділю, 26 вересня, у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбудуться відкриті лекції для сихівської молоді. Нетривіальне навчання відбудеться в трапезній (вхід зі сторони сходів) на майдані святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1.

Зі слів отця Ореста Фредини, тематика тем ділиться на три частини, адже це саме ті речі, на які молодь хотіла б отримати настанови.

Лекції будуть відбуватися кожних дві години:

  • Перша з них відбудеться о 12:00 год від отця Юрія Дрозда, на тему: “Святість. Психологічна досконалість, або де шукати щастя”
  • Друга – “Школа і життя – як здолати невпевненість і вибрати свою дорогу”, о 14: 00
  • Третя – “(не) стара Церква: чому я досі християнин”, о 16:00.

Зазначимо, що лекції та тренінги позитивно впливають на людство, адже свідомість і обізнаність – запоруки успішного розвитку суспільства.

 
Сихів Медіа