“Кримська перепічка” пригощатиме гостей на святкуванні Дня Сихова, 26 червня

Опубліковано:

Фото: Кримська перепічка

 

Десятки фуд-траків зі смаколиками, показових танцювальних виступів, спортивних змагань із чемпіонами, вікторин та конкурсів з призами, море танцювальної музики та багато цікавого чекає на гостей  свята, що відбудеться 26 червня, о 16:00 на площі перед Центром Довженка.

Хто вони – учасники, що даруватимуть вам настрій? Про усіх одразу й не розкажеш. Але запевняємо, у вас буде чудова  можливість познайомитися з ними ближче і навіть зробити класне селфі! Отож, розпочинаємо серію знайомств з учасниками Дня Сихова!

Аби свято Сихова дійсно пройшло «зі смаком», домашня пекарня «Кримська перепічка» частуватиме гостей свята своїми найкращими кондитерськими виробами та чудовою кавою.

«Кримська перепічка» працює на Сихові з 2014 року і встигла стати улюбленим закладом  для мешканців району. Її особливість у тому, що це неординарне арт-кафе в європейському стилі, однак з затишною домашньою атмосферою. Засновницями й власницями пекарні є дві сестри, Оксана Новікова й Світлана Лопатіна, які вимушено покинули свій рідний Крим та переїхали до Львова. Через те вони, як ніхто інший, знають, що таке бажання відчути, ніби ти вдома, будучи поза ним.

На гостей свята Сихова чекатимуть незрівнянні круасани, ватрушки, булочки, слойки – і не лише солодкі, смаколики будуть і для поціновувачів  солоної випічки.

Кличте друзів і гайда святкувати День Сихова смачно!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихів – це ти. Свято для кожного сихівчанина

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ