Котівничка на Сихові. Де сихівчани можуть погодувати бездомних котів?

Опубліковано:
Фото: Сихів.Медіа

У Львові мешкає близько 10 000 безпритульних котиків. Невдовзі наступить зима, холод та мороз, відповідно звірята не матимуть не лише притулку, щоб зігрітись, а й достатньо їжі. Сихівчани можуть приносити корм у котівничку на вул.Чукаріна і подбати за тваринок.

Котівнички– це проєкт започаткований попередньою очільницею ЛКП “Лев” Оксаною Кошак. Вони створені для зручного годування бездомних котів та забезпечення охайності місця годівлі, щоб не забруднювати прибудинкову територію. Конструкція складається з двох частин – в нижньому піддоні встановлюються чотири мисочки, які не розлітатимуться, а верхній дашок, захистить їжу від опадів. Після годування котів їхні опікуни мають забрати посуд і встановити на день пластикові місткості з водою. Також на котівничці розміщене табло з інформацією про належність котів до екосистеми міста та інформуванням мешканців, що чотирилапі є під захистом згідно з ухвалою Львівської міської ради №3714 від 31.07. 2014 р.

“З опікунами, які годують тварин, проводилась розмова і вони ставили цю котівничку, як нагадування мешканцям району, що коти є захищені  ухвалою міської ради, що вони визнані екосистемою міста”,- повідомляє Андрій Пінчук, директор ЛКП “Лев”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обережно! Шахраї в сихівських маршрутках!

Сихів Медіа