Корегуляція та самооборона: Центр Довженка запрошує на події

Опубліковано:
Lviv Dovzhenko Centre

Цими вихідними в Центрі Довженка проведуть два тренінги, реєстрація на які досі триває. Організатори лекції запрошують на зустріч з психологом, де навчать будувати кар’єру, не втрачаючи ментальне здоров’я, та на заняття з самооборони для жінок.

У суботу, 5 листопада, о 12:00 відбудеться лекція з психологом Ростиславом Сидорчуком про те, як працювати та будувати кар’єру, не втрачаючи ментальне здоров’я, бути ефективним та відновлюватись від стресу. Участь в події безкоштовна, потрібно лише зареєструватись за посиланням. Зустріч проведуть в межах мініпроєкту “МовоLand: курс креативного копірайтингу”.

Тоді як у неділю, 6 листопада, о 15:30 Близняк Діана, випускниця Львівського державного університету внутрішніх справ, проведе тренінг з самооборони для дівчат.

“На жаль, кожна дівчина чи жінка може виявитися об’єктом грабежу або насильства, тому навички з  самооборони є необхідністю, а не примхою. Вміти захистити себе може кожна дівчина. Запрошуємо вас на тренінг з самооборони. Ви зможете ознайомитися з базовими навичками самозахисту, навчитись ефективних прийомів, як захистити себе”, – зазначають організатори.

Проєкт реалізується в рамках діяльності мініпроєкту “Жіночий клуб”, вхід вільний, однак потрібна попередня реєстрація: https://forms.gle/yQnFwMqh6Gb1BnxC9.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: TECHNOдівчата на Сихові. Цими вихідними пройде IT-фестиваль для дівчат.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ