Конфлікт у школі №96: Галина Михайлик вимагає визнати конкурс на посаду директора СЗШ № 96 протиправними

Опубліковано:
Школа №96

Колишня директорка школи №96 Галина Михайлик вимагає визнати дії міського управління освіти щодо проведення конкурсу на посаду директора СЗШ № 96 протиправними. Про це повідомили Tvoemisto.tv.

З березня цього року у сихівській школі № 96 триває конфлікт через обрання нової директорки. Колишня директорка Галина Михайлик через суд вимагає визнати дії міського управління освіти протиправними, тоді як Ярина Нечепурна з середини квітня повноцінно виконує обов’язки директорки.

“Станом на зараз ми не маємо жодної скарги на роботу директорки ні від батьків, ні від педагогічного колективу. Пані Ярина чудово виконує свої обов’язки і працює в межах чинного законодавства. Нових конфліктів не виникало, адже Галина Михайлик вже другий місяць перебуває на лікарняному”

Андрій Закалюк, очільник управління освіти ЛМР

Нагадаємо про перебіг подій:

  • 8 березня відбувся конкурс на посаду директора, за результатами якого перемогла освітянка Нечипурна Ярина, однак Михайлик Галина, яка раніше очолювала цю школу, відмовилась погоджуватись з рішенням.
  • Пізніше в школі відбулась зустріч батьківської і педагогічної громад та представників управління освіти, на якій було обумовлено зібрати усі наявні запити від громади та адміністрації школи, отримані відповіді та протоколи, аби напрацювати подальші дії.
  • 4 квітня начальника управління освіти Львова разом із новою директоркою школи не впустили у навчальний заклад. Група осіб блокувала вхід і фізично не дала можливості зайти у кабінет директора. За словами Андрія Закалюка, колишня директорка школи Галина Михайлик влаштовує бунти, підбурює колектив та блокує роботу школи.
  • З 10 квітня нова директорка школи, пані Ярина Нечепурна, працює у школі разом із комісією з інших директорів львівських шкіл. Тоді ж колишня директорка 96 школи Галина Михайлик разом з представниками трудового та батьківського колективів провели захід для журналістів. Вони розповіли, що незадоволені призначенням нової директорки, вважають конкурс незаконним, а ставлення з боку міського управління освіти некоректним.
  • Пізніше у Львівському окружному адміністративному суді зареєстрували позовну заяву ексдиректорки Галини Михайлик. Додамо, що батьківський комітет львівської школи №96 в знак протесту планував перекрити трасу Київ – Чоп через призначення нової директорки, проте цього так і не сталося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школярів запрошують на літній інтенсив у Lviv Open Lab

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ