Компанія “Укртелеком” сім років не платила за оренду землі у Львові

Опубліковано:

Львівська міська рада розглядає питання про надання АТ “Укртелеком” в оренду земельної ділянки на вул. Луганській. Компанія 7 років користувалася 3 га землі без дозвільних документів, а тепер просить про оренду терміном на 5 років. Відповідний документ оприлюднили 17 червня на офіційному порталі міської ради Львова.

Йдеться про ділянку площею майже 3 га, на вул. Луганській, 4 що у Сихівському районі міста. Раніше ця ділянка вже була в оренді у “Укртелекому” з 2012 по 2017 рік для обслуговування адмінбудівлі та споруд компанії, розташованих на території. Однак після завершення терміну оренди, новий договір не укладався. І з того часу “Укртелекому” користується нею безкоштовно. 

На ділянці вже розташовані будівлі, що належать “Укртелекому” — адміністративний корпус, склади та ангари. За генпланом Львова вона відведена під промислові об’єкти IV-V класів шкідливості.

Зараз міська рада планує знову передати ділянку в оренду оператору зв’язку на 5 років, оскільки право оренди на неї вже зареєстроване відповідно до законодавства, і виготовлення додаткової землевпорядної документації не потрібне. Крім того, пропонується привести цільове призначення земель з житлової та громадської забудови до категорії земель промисловості, транспорту та зв’язку відповідно до існуючого використання під об’єкти телекомунікацій.

Орендна плата для компанії складе близько 2,3 млн гривень на рік. Додатково “Укртелеком” має відшкодувати міській раді недоотриману орендну плату за останні 3 роки.

Зазначимо, кінцевим бенефіціарним власником АТ “Укртелеком” є Рінат Ахметов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На літній період у Львові зменшено кількість транспорту на деяких маршрутах

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ