Ініціатива “Чистий Сихів” розпочинає збір використаних батарейок

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Команда «Сихів. Медіа» ініціює збір використаних батарейок у Сихівському районі Львова. Зібрані батарейки відвезуть на спеціальні підприємства, які займається їхньою утилізацією.

В рамках ініціативи «Чистий Сихів» команда «Сихів. Медіа»  збиратиме у мешканців Сихівського району використані батарейки та акумулятори. Адже всі батарейки, які потрапляють на сміттєзвалище чи в інші місця, під внаслідок розкладання забруднюють токсичними речовинами ґрунт та воду.

В конструкції елементів живлення використовують чимало хімічних елементів, таких як свинець, кадмій, літій, ртуть, цинк та марганець. Одна викинута батарейка може забруднити 400 л води та 20 м² землі. Закликаємо мешканців відповідально поставитись до навколишнього середовища і викидати використані батарейки у спеціальні скриньки, які ми розмістимо на різних локаціях.

«Ми, команда Сихів Медіа, долучаємось до екологічного просвітництва. Це — крок, аби навчити людей первинному сортуванню, адже наше довкілля потребує особливого ставлення. Ми розмістимо спеціальні скрині на різних локаціях: в будинках, школах, підприємствах тощо. Збір батарейок — це лише початок великої справи зі збереження довкілля Львова, зокрема нашого Сихова», — розповідає координатор Святослав Петровський. 

Зібрані батарейки відправлять на спеціалізовані підприємства з метою подальшої переробки або промислової утилізації. Якщо ви бажаєте отримати контейнер для збору батарейок, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Довідки за адресою sykhiv.media@gmail.com або за телефоном +38 (093) 431 25 29, Святослав.

Нагадаємо, що активісти ініціативи «Чистий. Сихів» займаються покращенням стану довкілля у Сихівському районі Львова, зокрема раз на два місяці проводять прибирання у Парку імені Івана Павла ІІ.

За новинами та акціями ініціативи “Чистий Сихів” можна слідкувати на нашому сайті, а також у Facebook групі .

Сихів Медіа