Фонд сихівських бібліотек поповнять книгами про війну з росією

Опубліковано:

У мережу міських бібліотек Львівської муніципальної бібліотеки закупили понад 2 300 сучасних книг. Серед закупленої літератури є твори загиблого захисника Юрія Руфа (Дадака), а також письменників та поетів, що зараз служать у лавах ЗСУ: Артема Чеха, Павла Вишебаби та Олександра Михеда.

“Незабаром у бібліотеках міста можна знайти книги, присвячені історії та хронікам багатолітньої російсько-української війни, а також записані у художній формі свідчення воєнного часу після повномасштабного вторгнення. На закупівлю цих книг з міського бюджету скерували 500 000 грн”, – зазначають у міському управлінні культури.

Усі закуплені книжки зараз обліковують і розприділять між 49 міськими бібліотеками, де вже з середини грудня львів’яни можуть абсолютно безкоштовно їх взяти почитати.

Додамо, що у жовтні 2021 року, за ініціативи Сихів.Медіа, відбулась презентація ветерансько-літературного відділу “Сторінками війни” у WIKI бібліотеці, яка розташована на просп.Червоної Калини, 58.

“Сторінками війни” – це можливість пересічних людей ознайомитись з виданнями найкращих авторів, для яких російсько- українська війна стала невід’ємною частиною життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центр Шептицького запрошує всіх бажаючих на благодійний ярмарок з продажу книжок

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ