Казкові і класичні. Які концерти заплановані у Центрі Довженка навесні

Опубліковано:

 

17 березня стартує музичний сезон Львівської філармонії у Центрі Довженка, який ознаменує і старт музичного проекту «Музика не лише у стінах філармонії».

Протягом весни оркестри і солісти філармонії зіграють на Сихові три концерти.

17 березня — концерт-дійство «Ця чарівна флейта» для флейти, арфи, гобоя та оркестру «Віртуози Львова». 7 квітня — виконання відомих музичних мотивів мультиплікаційних історій солістами філармонії «Чарівний світ казок». Солісти будуть одягнені в костюми персонажів, чию пісню виконуватимуть, а діти зможуть не лише слухати, а й приймати участь у концерті. На 4 травня заплановане музичне дійство «The planets» — твір британського композитора Густава Голста.

За словами директора Львівської національної філармонії Володимира Сивохіпа, у філармонії дуже багато музичних проектів і замало місця для їх демонстрації.

«Ми шукаємо нові майданчики. Центр Довженка зараз стає цікавим і креативним, тут хочеться спробувати просто попрацювати. Для артиста головне мати майданчик і добру публіку. Це експеримент, але, ми сподіваємося, він буде вдалим», — зазначив Володимир Сивохіп.

На думку диригента камерного оркестру «Віртуози Львова» Тараса Вергуна, Центр Довженка — локація нестандартна і цікава для слухача.

«Вже був експеримент із класикою у храмі. Думаю, якщо люди пішли туди, то і до Центру Довженка завітають. Часто у людей просто немає можливості їхати до центру на концерти, та ще і після роботи. А тут все поруч!», — додає Тарас Вергун.

Він переконаний: на події завітає і молодь, адже класична музика —вічна, на відміну від сучасних творів, які «творять хаос в головах».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ