Христина Соловій заспівала під акомпанемент всесвітньо відомого піаніста

Опубліковано:

Львів`янка Христина Соловій презентувала відео, у якому акустично виконує пісню «Fortepiano». Акомпанує їй найшвидший піаніст світу Любомир Мельник.

Запис співачка виклала на своєму офіційному Ютуб-каналі.

«У мене була ідея зіграти пісню «Fortepiano» акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій я написала її. У напівтемряві, при свічках за клавішами мого старенького фортепіано «Україна». Коли я дізналась про всеукраїнський тур Любомира Мельника, то відразу уявила, як зазвучить «Fortepiano» з його стилем гри. Спочатку це здавалось нереальним, але я наважилась написати йому і отримала швидку відповідь. Наша перша зустріч була дуже емоційною. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, — сягає коренів українського народного мелосу», — коментує Христина Соловій.

Зазначимо, що Любомир Мельник — канадський піаніст українського походження, один з найвідоміших сучасних неокласиків, визнаний як найшвидший піаніст світу. Маестро розробив свою власну техніку гри надшвидких арпеджіо — «continuous music» («безперервна музика»).

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ