Історія Дитячо-юнацької спортивної школи “Буревісник”

Опубліковано:
КЗ “ДЮСШ”Буревісник” з кінного спорту”

Кінно-спортивна база “Буревісник” була заснована ще в минулому столітті, а саме в 1956 році Об’єднанням профспілок Львівщини. Згодом в 2019 році  почав існувати комунальний заклад Дитячо-юнацька спортивна школа “Буревісник”, тоді ж вона перейшла у підпорядкування ЛМР.

“Буревісник” розташований на території спортивної бази приватного підприємства “Грааль”, що на  вул. Стрийській, 119.

В школі культивуються три класичних види кінного спорту:

  • триборство, 
  • подолання перешкод, 
  • виїздка.

Основна діяльність спортивної школи полягає в проведенні навчально-тренувального процесу. Наразі в школі займається більше 80-ти спортсменів, а тренувальний процес координують 6 тренерів. Кваліфікація учнів є від третього по перший розряд, зокрема у школі є кандидати в майстри спорту та майстри спорту України.

Спортсмени систематично беруть участь у змаганнях, які проводить спортивна школа, Федерація кінного спорту Львівщини, Всеукраїнська федерація кінного спорту, та Міністерство молоді та спорту України. 

На балансі Буревісника утримується 29 голів спортивних коней, діяльність яких забезпечують чотири конюхи, три тренери коней,  також коваль та ветеринарний лікар. Всі 29 спортивних коней забезпечують навчально-тренувальний процес 15-ти навчально-тренувальних груп та участь спортсменів у змаганнях.

У жовтні цього року президент Всеукраїнської федерації кінного спорту Андрій Мілованов подарував школі трьох жеребців для проведення навчально-тренувальної роботи.

Дитячо-юнацька спортивна школа з кінного спорту “Буревісник” запрошує дітей від 11 років відкрити для себе емоційний зв’язок із тваринами, освоїти мистецтво верхової їзди та відчути радість перемоги на спортивних аренах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УКУ відкриє Медичну клініку навесні цього року

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ