Інклюзивний клас у Львові: Uklon запускає таксі для людей на кріслах колісних

Опубліковано:
Фото: Uklon

У Львові український онлайн-сервіс виклику авто Uklon та мережа АЗК OKKO запустили інклюзивний клас авто для людей, які користуються кріслом колісним. Про це йдеться у пресрелізі.

До кінця січня розпочнуть функціонувати три таксі. Вони будуть обладнані спеціальними кріпленнями та підіймачем. На їх закупівлю виділила кошти компанія OKKO. Зокрема, протягом року ОККО буде забезпечувати автівки пальним.

Ініціативу також підтримала й мерія Львова, яка працює над механізмом компенсації вартості проїзду для користувачів нової послуги. Відповідний проєкт ухвали опублікували на офіційному веб-сайті депутатів Львівської міської ради 18 січня. Львів’яни з інвалідністю, які використовують колісні візки, матимуть право на компенсацію вартості поїздок на таксі у розмірі до 800 гривень щомісячно.

“Згідно зі статистикою від початку повномасштабного вторгнення кількість українців з інвалідністю зросла вже на 300 тисяч. Тому Інклюзивний клас — це не лише про комфортні поїздки, а й наш внесок у підтримку ветеранського руху та тих українців, які постраждали внаслідок атак росіян та змушені пересуватися на кріслах колісних.”

йдеться у повідомленні

Нагадаємо, що Львів став другим містом після Києва, де зʼявилося таксі Uklon з інклюзивним класом. Компанія OKKO виділила гроші на закупівлю трьох спеціалізованих автомобілів і паливо на рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні лікують дівчинку з ураженням хребта уламками ракети

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ