Хресна хода зібрала близько 60 тисяч вірян (фоторепортаж)

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

За попередніми даними від поліції та церкви, сьогодні у Львові у спільній молитві об’єдналось близько 60 тис осіб. Хресна Дорога зібрала рекордну кількість людей.

Сьогодні, у Хрестопоклонну неділю, вулицями Львова пройшла молитовна Хресна Дорога. Цьорогіч молитва присвячена вшануванню Року Родини та постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького). Очолив Хресну ходу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ. Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною також взяв участь у спільній молитві.

Хресна хода розпочалась біля храму святого Архистратига Михаїла, а завершилась на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра. Молитва складається з 15 молитовних стоянь.

У спільній молитві беруть участь: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти різних навчальних закладів міста Львова, представники влади міста і області. Цьогоріч програму Ходи підготували студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.

«Така рекордна кількість осіб на спільній молитві у Львові — мабуть вперше. Сьогодні для України відповідальний день. І в цей день близько 60 тис осіб спільно помолились за сім’ю, за мир, за те, що для кожного є найдорожчим і найбажанішим. Молитва кожного з нас є цінною для Господа, а таке численне єднання людей — це, в першу чергу, великий вияв для усіх нас любові один до одного, до Господа», — коментує Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ