Стали відомі деталі Хресної дороги у Хрестопоклонну неділю

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Хресна дорога вулицями Львова, присвячена вшануванню Року Родини та постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького), відбудеться 31 березня. Початок молитовної ходи — о 15:00 біля храму Святого Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22). Усіх вірних запрошують до спільної молитви.

Маршрут: вул. Винниченка, 22 (храм святого Архистратига Михаїла) — вул. Підвальна — пл. Митна — пл. Соборна — пл. Галицька — пл. А. Міцкевича — просп. Свободи (проти руху) — вул. Академіка В. Гнатюка — пл. Генерала Г. Григоренка — вул. Листопадового Чину — пл. Святого Юра.

Цьогоріч програму ходи готують студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.

«Ми підготували тексти на основі розважань італійського кардинала Джанфранко Равальді, який на прохання Святійшого Отця написав Хресну Дорогу. І цього року маємо Рік Родини, тому наголоси у цій Хресній Дорозі, зокрема, будуть поставлені на тому, які стосунки мають бути у родині між чоловіком і дружиною, який важливий обов’язок християнського виховання у родині, що коли буде здорова сім’я, тоді буде здорове суспільство. Різні слова отців Церкви, які у різний час говорили про сім’ю, будуть вкладені у цю Хресну Дорогу. І також ми беремо за основу послання і тексти священномученика Блаженного Климентія Шептицького. І саме ця постать і його життя також будуть відображені у Хресній Дорозі», — зазначив ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ отець-доктор Ігор Бойко.

Додамо, що під час Хресної ходи буде 15 молитовних стоянь.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ