Хакерська атака на систему е-квитка: поліція відкрила кримінальне впровадження

Опубліковано:

В ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. За заявою директора ЛКП «Львівавтодор» Миколи Власюка про несанкціонований доступ до системи, порушено кримінальне провадження та внесено його до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зараз система діє у штатному режимі, усі служби працюють над відновленням її повноцінної роботи.

«Станом на зараз до аналізу ситуації залучено фахівців кіберполіції та представників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Також працює оперативний штаб міста та команда представників із безпеки наших підрядників», – розповів Микола Власюк.

Наразі валідація банківськими картками та ЛеоКарт у громадському транспорті відбувається успішно. Проте списання коштів за оплату проїзду, починаючи з 28 березня, відбуватиметься із затримкою. Водночас, зараз неможливо переглянути баланс ка картці, а також не доступна опція поповнення картки.

Мешканців перепрошують за тимчасові незручності та дякують за розуміння. Про подальшу ситуацію проінформуємо найближчим часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві організації у Сихівському районі звільнили від орендної плати за землю

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ