“Гарбуз Party” на Сихові

Опубліковано:
Фото: Сихів.Медіа

У середу, 13 жовтня, в ліцеї «Еколенд» пройшло свято гарбуза. Це традиційне свято, яке щороку відбувається в цьому навчальному закладі.

В цей день на території Еколенду відбувається концерт, лунає музика, конкурси, а також є осіння фотозона. Під час свята відбувається традиційний український ярмарок, на якому представлені страви з гарбуза: як солодкі десерти, так і солоні страви, наприклад, супи, пюре, кіші і тд.

Кожен клас, кожен педагог долучаться до організації цього свята, адже готує традиційний стіл з декором та стравами та презентацію самого столу. Також в цей день здійснюється обмін валюти, тобто обмінюються гривні на “еколендики”, 1 гривня= 1 еколендик. В кінці ярмарку відбувається підрахунок “еколендиків”і їх можна витратити на потреби класу, на потреби закладу або віддати на благодійність. Цього року виручені кошти з кожного класу підуть на порятунок життя Вікторії Полюзі.

Також осінній ярмарок передбачає 2 номінації: клас, який виручив найбільше коштів і клас, який найкраще задекорував та представив свій стіл. За це вони отримують винагороди. Цього року на святі можна було зробили фотографії, поставити хештег #еколенд і викласти в Інстаграм. Найкраща світлина отримає приз і в п‘ятницю переможець отримає нагороду.


Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ