Фотосесія на Сихові: руйнуємо стереотипи

Опубліковано:

Фото: Анастасія Сорока

 

Все ще думаєте, що яскраві та стильні світлини можна зробити лише в історичному центрі Львова? А як щодо фотосесії на Сихові?

Ні для кого не таємниця, що класний результат фотозйомки не завжди залежить від локації. Всупереч цьому, львів’яни, що прагнуть поповнити свої соцмережі новими фото, навіть не здогадуються про те, що фотосесія у Львові – це не лише фотосесія на площі Ринок чи біля Домініканського собору. І дарма! Незабутню фотозйомку можна організувати абсолютно в будь-якому іншому мікрорайоні Львова, і Сихів – не виключення. Зараз Ви самі у цьому переконаєтесь, адже команда Сихів Медіа підібрала для Вас 5 простих ідей, які назавжди зруйнують Ваші стереотипи!

#1 Сихівські панельки

Так-так! Типові для Сихова панельні багатоповерхівки – оригінальна ідея для ваших світлин.

 

 

Подбайте про те, щоб Ваш образ виглядав стильно та яскраво.

До прикладу, для фотосесії серед «сихівських джунглів» ми обрали зручний вуличний одяг: кольорове худі в стилі 90-х та широкі спортивні штани. Також, за бажанням, можете прихопити з собою реквізит на свій смак.

Зверніть увагу на деталі! У кадрі автентично виглядатимуть побутові речі сихівчан: рушники, що висушуються на балконах, супутникові антени тощо.

 

 

#2 Сихівський трамвай

На трамвай сихівчани чекали, як на манну небесну. Тож не дивно, що за досить короткий час, він встиг стати справжнім символом і невід’ємною частиною району. Так чому б не зробити декілька фото поруч з ним?

 

 

P.s. Від фотографій всередині трамваю під час пандемії радимо на деякий час утриматись:) Бережіть своє здоров’я!

#3 Сихівський міст

Сихів, який ми бачимо крізь фотооб’єктив – швидкий, динамічний та сучасний. Щоб передати його шалений пульс, ми пішли на сихівський міст та зробили декілька світлин на фоні проїжджаючих повз машин. Ось які атмосферні кадри у нас вийшли!

 

 

#4 Дитячі майданчики

Гойдалки, гірки та бетонні кільця на дитмайданчиках Сихова — ідеальні місця для фото. Навіть, якщо Вам за 20:)

 

 

#5 Графіті

Сихівські стіни зовсім не сірі та одноманітні. У районі постійно з’являються нові шедеври вуличного мистецтва, біля яких можна гарно пофотографуватися.

 

 

Отож, ми переконались на власному досвіді, що навіть спальний район може бути фотогенічним.

Переконайтесь в цьому і Ви! Діліться результатами своїх креативних фотозйомок на Сихові у соцмережах з хештегом #Сихіввкадрі та обов’язково розповідайте своїм друзям, що навіть фотопрогулянка вулицями Сихівського району може мати чудовий результат:)

Анастасія Сорока

Сихів Медіа