Фоторепортаж з конкурсу «Ліцей №72 має талант»

Опубліковано:
Конкурс “Ліцей має талант”, Середня загальноосвітня школа № 72 м.Львова, Львів, вул Зубрівська,1, 22 лютого 2020

Фото: Сихів Медіа

 

Ліцей №72, що на Сихові, став другою школою, на базі якої команда «Сихів.Медіа» організовувала конкурс талантів для дітей.

Подібними конкурсами ми прагнемо підтримати локальні таланти та стимулювати розвиток дітей. Саме таким привітальним словом розпочав конкурс координатор заходу Святослав Петровський.

 «Коли десять років тому я навчався в школі, в мене не було подібних заходів, тому такими конкурсами ми хочемо мотивувати батьків та дітей, аби вони розвивали свої таланти», — розповідає Святослав, — В першу чергу хотів би подякувати батькам, які виділяють свій час для того, щоб відвести дітей на різні гуртки і розвивають їхні здібності.   

 

 

Взяти участь у конкурсі, в номінації «Спів», прийшла учениця 6-Б класу Вікторія Ковалик. «Тут можна розвивати свої таланти, ставити перед собою цілі і їх досягати, участь у цьому конкурсі залишиться у моїй пам’яті на все життя», — ділиться Вікторія.

Оцінювало учасників незалежне журі, яке складалось із директорки Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, актриси театральної студії «Крила» — Антоніни Парфенюк, Олени Коссак — громадської діячки та солістки гурту «Ойкумена», головної редакторки онлайн-видання «Сихів.Медіа» — Катерини Цибулько та Данилова Андрія — заступника директора мережі дитячих магазинів «Монако».  

 

 

«Я дуже рада бути присутьою на цьому конкурсі. Діткам я бажаю заспокоїтися і просто насолоджуватися тим, що у вас вже є. Батькам теж дякую, за те, що вони мотивують своїх дітей і дозволяють їм робити те, чого малеча справді хоче», — сказала членкиня журі, актриса театральної студії «Крила» Антоніна Парфенюк.

Загалом, учасники конкурсу демонстрували свої таланти у наступних номінаціях:

«Танець» — переможниця Олена Серкіз, «Спів» — переможці вокальний колектив «ДоМіСольки», «Музика» — переможець Уруський Матвій, «Фізичне мистецтво» — переможниця Полякова Анна-Марія, «Образотворче мистецтво» — переможниця Петрів Дарина. Окремо поза номінаціями були нагороджені Годмаш Марія і Решетовська Анастасія.

 

 

«Востаннє конкурс талантів в нашій школі проводився п’ять років тому, але це лише початок. На цей раз талановитих учнів виявилося багато. Тут проявляється їхня ініціативність, адже більшість учнів самі відгукнулися допомогти. Хоча видно, що вони потребують допомоги та більшої залученості батьків до процесу підготовки», — додає Жук Любов Михайлівна, вчителька географії ліцею №72.

Попри хвилювання, у залі панувала весела атмосфера, тож ми плануємо провести подібні конкурси і в інших школах Сихова.

 

Організатори дякують нашим партнерам мережі магазинів «Рукавичка», мережі магазинів «Monako», піцерії «Mama Italiano Pizza», мережі ресторанів «Крила», розважальному комплексу «Drive city»,  магазину «Трембіта», дитячому розважальному комплексу «Веселий Вулик» та  крафтовим тортикам «Sykhiv ice cake».

Читайте також про те, як пройшов конкурс талантів в ліцеї «Оріяна». 

 

 

Натисніть на галерею, щоб подивитись більше фото. 

 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ