“Формула кохання” на сцені Центру Довженка

Опубліковано:

Фото: Львівський академічний духовний театр “Воскресіння”

 

Театр повертається на Сихів! В рамках Міжнародного театрального фестивалю “Золотий лев-2021” в Центрі Довженка актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Дрогобича покажуть виставу “Формула кохання”.
 
В п’ятницю,1 жовтня, о 18:00 сихівчанам покажуть сеанс магнетичної магії на дві дії, вистава триватиме 2,5 години. Квитки на виставу можна придбати за посиланням, ціновий діапазон 100-200 грн.
 
Зі сцени Центру Довженка сихівчанам покажуть історію відомого авантюриста і «Магістра таємних сил» граф Джузеппе Калі-остро, який у 1780-му приїздить з Європи.
 
Дорогою Каліостро відвідує багатія, що хворіє. Обіцяє вилікувати його на відстані. Для цього з ним має поїхати донька господаря – Марія. Граф Каліостро впевнений, що всі почуття підкоряються людському розуму і на підтвердження свого висновку намагається винайти «формулу кохання». Використовувати у своїх експериментах він планує Марію.
 
Доля та дорога приводять втікачів до маєтку молодого господаря, який звертається до графа Каліостра з дивним проханням – оживити скульптуру, в яку він безнадійно закоханий… А що буде робити неперевершений Магістр, коли закохається сам?” – розповіли організатори фестивалю.
 
До слова, “Формулу кохання” покажуть у перший день фестивалю, який триватиме до 8 жовтня. Повна програма свята за посиланням.
 
Сихів Медіа