“Емаус-Оселя” потребує допомоги львів’ян

Опубліковано:

Фото: Твоє Місто

 

Спільнота “Емаус-Оселя” встановила близько 30 контейнерів по Львову, де всі охочі можуть залишити речі для малозабезпечених людей. Стара вантажівка, яка забирає ці речі, зараз виходить з ладу, тому усіх небайдужих просять допомогти фінансово, аби спільнота могла придбати нове авто.

У 2013 році у Львові з’явилися перші в Україні контейнери, куди львів’яни могли віднести щось, чим хотіли поділитися з тими, хто цього потребує – малозабезпеченими особами чи людьми, які мешкають на вулиці. Частину зібраних речей “оселяни” віддають до благодійних крамниць, які розташовані на вул. Угорська, 2, що в Сихівському районі, та на вул. Івана Франка, 53А у Винниках, а за виручені кошти купують їжу для безпритульних. 

Аби здійснити усі ці процедури і зібрати речі з усіх міських контейнерів, потрібне авто. Колись благодійники подарували вантажівку спільноті, але та вже “віджила своє”, тому часто ламається і це, своєю чергою, ускладнює процеси збору речей – часто вони накопичуються біля переповнених контейнерів та псуються під дощем і снігом. У зв’язку з цим, на платформі Спільнокошт створили ініціативу по збору грошей.

“З новим автомобілем ми зможемо ефективніше збирати речі для перевикористання, підтримаємо ще більше нужденних людей та покращимо екологічну ситуацію в регіон,” – прокоментували в організації.

Станом на сьогодні, 17 вересня, вже зібрано 39 500 грн з 200 000 грн потрібних. Ви можете допомогти “оселянам” і фінансово підтримати спільноту. Для цього потрібно перейти за посиланням і натиснути кнопку “фондувати”. Суму, яку зберуть, буде подвоєно Міжнародним фондом “Відродження”, а найбідніші люди у громаді отримають допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожертвуй 100 гривень – збережи життя захисника.

Сихів Медіа