E-квиток в 11: з наступного тижня можна розрахуватись безготівково

Опубліковано:

З вівторка, 3 жовтня, у Львові розпочнеться тестування на трьох маршрутах: №11, який частково курсує у Сихівському районі та №58, №59. А також з 6 жовтня №61. Наразі оплатити за проїзд без готівки можна на шести маршрутах.

Як курсує №11:

вул. І. Величковського (Рясне-2) – вул. Т. Шевченка – вул. Левандівська – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул. І. Виговського – вул. Володимира Великого – вул. Стрийська – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. Хуторівка – вул. Стрийська – вул. І. Рубчака – вул. Тролейбусна – вул. Володимира Великого – вул. І. Виговського – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Левандівська – вул. Т. Шевченка – вул. І. Величковського (Рясне-2)

Зауважимо, що 28 вересня під час міської ради міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що “якщо е-квиток не запрацює до кінця року, то департамент мобільності припинить роботу”. За словами мера Львова, якщо е-квиток таки не впровадять до кінця року, то є пропозиція переформатування структури департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури. Відтак, за таких умов, е-квиток згодом до кінця впровадить інша підсилена команда.

Додамо, що у Львові з червня триває тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах №1А, 3А та 10, які обслуговує комунальне АТП-1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алея-вишиванка на Стрийській: на якому етапі проєкт призупинили і що буде далі

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ