Дударик у залі Центру Довженка створив музичне святкове чудо! (фоторепортаж)

Опубліковано:

Фото: Наталя Шевченко

 

Переповнений зал в очікуванні дива — саме так здавалось на перший погляд. Усі діти і дорослі в Центрі Довженка вчора, 19 грудня зібрались, щоб побачити виставу від хорової капели Дударик «Пригоди святого Миколая».   

Раптом залунала музика, всі затамували подих, на сцені з’явилися ангели і в залі запанувала атмосфера новорічної казки. Світлі сили боролися проти темних сил заради того, щоб усі діти отримали подарунки від святого Миколая. Найменшим глядачам так сподобалося дійство, що вони підспівували і танцювали між рядами. А особливо активна частина дітвори навіть намагалась вилізти на сцену.

У виконанні Дударика і рок-оркестру звучали хіти таких відомих виконавців, як James Brawn, AC/DC, Queen, Chuk Berry та інших. Хіти в сучасній обробці з українським текстом звучали атмосферно та яскраво. Костюми героїв, декорації, реквізит акторів – усе вдало підібрано і продумано до дрібниць.

 

 

Та це і не дивно, адже хорова капела Дударик – лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, тому відчувалося, що на сцені працюють справжні професіонали.

Вистава «Пригоди святого Миколая» востаннє цьогоріч тішить львів’ян. Адже наступного року Дударик поїде з своїм мюзиклом у інші міста України. Тому, тим хто її побачив учора справді пощастило.

 

 

Я думаю, що наше місто має пишатись і підтримувати творчі колективи, такі як Дударик. Адже вони мають вплив на серця великої кількості людей і підтримують віру у новорічні дива!

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.

 

 

Спеціально для Сихів.Медіа,

Софія Ходосевич, 8-г клас, Ліцей №93.

 

Сихів Медіа